شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 86 از 88
  • نخستنخست
  • ... 36768485868788
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 851 به 860 از 876

موضوع: ღღتندرست , زیبا , خوش خلق , دانا ღღ= ♥ایده آل من♥ | کیجا

کیجا آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      164
      وزن شروع
      74
      وزن هدف
      هدف اول 66 هدف دوم 59 هدف سوم56
      وزن فعلی
      به هدفم رسیدم هرچند که کسی اعلام نکرد
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      63

Lightbulb ღღتندرست , زیبا , خوش خلق , دانا ღღ= ♥ایده آل من♥ | کیجا

به نام خدا

بالاخره منم دفترچه دار شدم

کالری شماری و رژیم اتکینز و رژیم نان و پنیر و سبزی و رژیم ماست و رژیم آجیل بمن کمک کردو همیشه ازش نتیجه گرفتم یا سایز کم کردم یا وزن و سایز
      کالری شماری بیشترین وزن رو کم کردم ولی در طول زمان حدود 3ماه که سخت نبود 1000کالری و یا کمتر دریافت میکردم
      با اتکینز یک و نیم ماهه عالی نتیجه گرفتم ولی خیلی سخت بود و صورتم زیبایی ش رو از دست داد و روی اعصابم اثر گذاشت چون هیچی خارج برنامه نمیخوردم
      بعد از رژیم اتکینز و کانادایی و سویدی بازگشت وزنم کند بود
      رژیم مایعات هم برای مواقع اضطراری و وقت کم خوب جواب داده دو روزه شکم رو تخت میکنه به شرط رعایت دقیق و کمی پیاده روی
      رژیم هندونه فایده چندانی نداشت
      رژیم چند روزه ی سیب خیلی موثر بود در سایز و طراوت چهره
      رژیم نان و پنیر برای تثبیت وزن خوب بود
      کلا مشکل من اینه که وقتی میرسم به 67 باید تلاش چند برابر داشته باشم تا یک کیلو کم کنم و برای 65 کیلو واقعا زیاد طول میکشه و 61کیلو که بشم پوست صورتم زشت میشه
      به امید موفقیت و مانکنی و شادی برای همه مون

175عاشق دست بسته تقدیم به دوستان گل ، به یاد خط شکنان دریا دل همون ساپورت پوشان بی ادعا که دست بسته پرواز کردن. انشالله درپناه خداوند و همنشین با شهدای پاک کربلا باشند ان شالله و کاش شفیع ما هم باشند. آمین
      ویرایش توسط کیجا : 03 اردیبهشت 1393 در ساعت 01:06 دلیل: تیکر کاهش وزن
      می‌فرمایند: «قِیمَةُ کُلِّ امْرِئٍ مَا یُحْسِنُهُ» یعنی «ارزش هر انسانی به اندازه چیزی است که دوست می‌دارد.»

2. 35 کاربر، ارسال کیجا را لایک کرده اند:

aazaa (15 خرداد 1394),alireza75 (16 خرداد 1394),ana... (08 خرداد 1394),asalbusy (27 اردیبهشت 1392),azi110 (04 خرداد 1394),banooo58 (30 اردیبهشت 1392),beni65 (09 خرداد 1392),BiBi (07 خرداد 1392),delaram25 (16 مهر 1393),fereshteh (09 اردیبهشت 1392),hamraz (10 اردیبهشت 1392),Kiki (28 اردیبهشت 1392),marmary (09 اردیبهشت 1392),neli (01 تیر 1392),parchami7 (26 مهر 1392),parva (09 اردیبهشت 1392),sara (09 اردیبهشت 1392),somy (27 فروردین 1394),لیلا خانمی (03 دی 1393),مملي شيطون (27 اردیبهشت 1392),مریم باراده (15 خرداد 1392),مرجان320 (18 اردیبهشت 1392),ندا میناوند (09 تیر 1392),یلدا95 (25 مرداد 1393),یکتا اذری (04 خرداد 1394),yalda (13 خرداد 1392), Zenith (09 اردیبهشت 1392),zps.architect (10 تیر 1392),باربی اینده (18 فروردین 1394),حنانه (31 اردیبهشت 1392),رهاجان (02 اردیبهشت 1394),رازین۹۳ (09 خرداد 1394),زحل (10 خرداد 1392),سمااززنجان (22 اردیبهشت 1394),طنین2 (07 آذر 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

کیجا آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      164
      وزن شروع
      74
      وزن هدف
      وزن فعلی
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      63
      باخت کاسپاروف

کاسپارف معروف، در بازی شطرنج به یک آماتور باخت. همه تعجب کردند و علت باخت را جویا شدند و او این گونه عنوان کرد: «در بازی با او نمی‌دانستم که آماتور است. برای همین، با هر حرکت او دنبال نقشه‌ای که در سر داشت می‌گشتم. گاهی به خیال خود نقشه‌اش را خوانده و حرکت بعدی را پیش‌بینی می‌کردم، اما در کمال تعجب حرکت ساده دیگری می‌دیدم. تمرکز می‌کردم که شاید نقشه جدیدش را کشف کنم. آن قدر در پی حرکت‌های او بودم و دنباله‌رو مسیر او شدم که مهره‌های خودم را گم کردم. بعد که به سادگی مات شدم فهمیدم حرکت‌های او از سر مهارت‌نداشتن بود و فقط مهره‌ها را حرکت می‌داد و من از لذت بازی غافل شدم چون به دنبال نقشه‌ای بودم که وجود نداشت. بازی را باختم اما درس بزرگ‌تری یاد گرفتم که تمام حرکت‌ها از سر حیله نیست. آن قدر فریب دیده‌ایم و نقشه کشیده‌ایم که صادقانه حرکت کردن را باور نداریم و به دنبال نقشه‌هایش می‌گردیم آنجاست که مسیر را گم می‌کنیم و می‌بازیم.»

- - - Updated - - -

می‌فرمایند: «قِیمَةُ کُلِّ امْرِئٍ مَا یُحْسِنُهُ» یعنی «ارزش هر انسانی به اندازه چیزی است که دوست می‌دارد.»

5. 3 کاربر، ارسال کیجا را لایک کرده اند:

alireza75 (19 خرداد 1394),mahbobe (19 خرداد 1394),shaparia (18 خرداد 1394)

shaparia آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      15
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      162
      وزن شروع
      87.2
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      79.5
      حالت من
      BaAngizeh
      كيجا ي خوبم آخه من سير ميشم زود. مثلا ديروز كه ٨٣٠ تا خوردم شب با فراغ بال خوابيدم چون اصلا گرسنه نبودم. قبلا كالري رو از شيريني و شكلات و هله هوله ميگرفتم برا همين زياد ميشد. حالا هرچي ميخورم به ١٠٠٠ نميرسم مگه مهموني باشم كه غذا چرب باشه.
      جايزه م چرا مورد داره؟ تو رو خدا بذار كباب بخورم من كباب دوست ميدارم با پياز، به به، بخدا ميشه ماهي يا دو ماهي يه بار
      كيجا جون يه سوالي دارم ازت، من هر كسو ميبينم وزن كم كرده ازش ميپرسم اينو چون خيلي نگرانم. من همه ش فكر ميكنم حالا كه اين همه چاقالو شدم استخونام تغيير شكل دادن و ديگه همين جوري پت و پهن ميمونم (به قول خواهرم مث زن شِرِك
      ) مخصوصا در نواحي مياني كه اصلا قلمبه شدم. دچار وسواس شدم انگار همه ش ميگم من باريك نميشم. حالا شما كه لاغر شدي بگو بايد نگران باشم يا نه؟ خيلي ذهنمو مشغول كرده.ِ

7. 2 کاربر، ارسال shaparia را لایک کرده اند:

mahbobe (19 خرداد 1394),کیجا (19 خرداد 1394)

رهاجان آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      185
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.32
      قد
      156
      وزن شروع
      81
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      55
      حالت من
      Khejalati
      وبلاگ زیباتنی من
      2
      سلام عزیزم خوبی یه گروه تو ****** زدیم اگه دوست داشتی شمارترو تو خصوصی بده ادت کنم لازم به ذکر است که شماره شما رو فقط من خواهم داشت وتا زمانیکه خودت نزاری کسی به جز سرگروه دست پیدا نمیکند که البته حتما میدونید
      امروز همان فردایه که دیروز منتظرش بودیم امروز رو دریابیم

9. 2 کاربر، ارسال رهاجان را لایک کرده اند:

mahbobe (19 خرداد 1394),کیجا (19 خرداد 1394)

کیجا آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      164
      وزن شروع
      74
      وزن هدف
      وزن فعلی
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      63
      سلام
      دیروز حدود یکساعت پیاده روی داشتم

شام نان و پنیر و گوجه فرنگی خوردم متاسفانه اندازه نان از دستم خارج شد
      چندتا شکلات کاکائویی بد مزه هم خوردم خیلی تلخ بود

11. کاربر زیر پست کیجا را لایک کرده است:

mahbobe (19 خرداد 1394)

shaparia آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      15
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      162
      وزن شروع
      87.2
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      79.5
      حالت من
      BaAngizeh
      کیجا جون پدرشوهرم کوبیده میپزه در حد بوندس لیگا. البته رستوران مطمئن هم میشناسم. البته میدونم کلا توی رژیم نباید جایزه به صورت خوراکی باشه چون اون عادت "به هر بهانه ای بخور" ادامه پیدا میکنه. ولی خب نه که من الان خیلی سالم و رژیمی غذا میخورم به نظرم گاهی وقتا یه ناپرهیزی اینجوری برای روحیه بد نیست. برگ هم خوبه ولی اون بوی کباب کوبیده رو نداره.
      میدونی من نه این که برای درس خوندن همه ش نشستم، نواحی میانی خیلی تخت و پهن شده. برای همین اینو میگم. ولی امیدوارم با ورزش دوباره خوش فرم بشه بدنم و یه کم حالت بگیره.
      ممنون از راهنماییت دوست خوبم. بوس بهت.

13. کاربر زیر پست shaparia را لایک کرده است:

mahbobe (19 خرداد 1394)

عاشق حیوانات آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      165
      وزن شروع
      55
      وزن هدف
      38
      وزن فعلی
      54
      حالت من
      Badhal
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      سعی کن وقتی مهمون داری مایعات ۴-۵لیوان یا بیشتر بخوری اونم تو زمان کم مثلا نیم ساعته یا یک ساعته

15. کاربر زیر پست عاشق حیوانات را لایک کرده است:

کیجا (19 خرداد 1394)

کیجا آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      164
      وزن شروع
      74
      وزن هدف
      وزن فعلی
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      63
      نقل قول نوشته اصلی توسط shaparia نمایش پست ها
      کیجا جون پدرشوهرم کوبیده میپزه در حد بوندس لیگا. البته رستوران مطمئن هم میشناسم. البته میدونم کلا توی رژیم نباید جایزه به صورت خوراکی باشه چون اون عادت "به هر بهانه ای بخور" ادامه پیدا میکنه. ولی خب نه که من الان خیلی سالم و رژیمی غذا میخورم به نظرم گاهی وقتا یه ناپرهیزی اینجوری برای روحیه بد نیست. برگ هم خوبه ولی اون بوی کباب کوبیده رو نداره.
      میدونی من نه این که برای درس خوندن همه ش نشستم، نواحی میانی خیلی تخت و پهن شده. برای همین اینو میگم. ولی امیدوارم با ورزش دوباره خوش فرم بشه بدنم و یه کم حالت بگیره.
      ممنون از راهنماییت دوست خوبم. بوس بهت.
      برات در دفترچه ت مینویسم

17. کاربر زیر پست کیجا را لایک کرده است:

alireza75 (19 خرداد 1394)

کیجا آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      164
      وزن شروع
      74
      وزن هدف
      وزن فعلی
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      63
      ناهار نان سنگک سه کف دست و کمی پنیر
      خیلی دلم نان و ماکارونی میخواد
      خدایا کمک

shaparia آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      15
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      162
      وزن شروع
      87.2
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      79.5
      حالت من
      BaAngizeh
      نقل قول نوشته اصلی توسط کیجا نمایش پست ها
      یک پیشنهاد انقدر درباره ی رژیم و ...... برای مردها حرف نزن کلا جالب نیست عوضش درباره ورزش حرف بزن انقدر نگو وزنم بالاست سایزم بالاست. کسی هم طعنه زد ، رک بگو آره و مودبانه بگو مربوط به خودمه (باید این مفهوم رو برسونی با کلمات حساب شده و محترمانه) مهم شوهرته که قبولت داره

این بحث برنج اندازه کوه و کره روش و غذاهای آنچنانی و دسرهای فلان مدل و تنقلات و ..... همه جا تعارف میکنن و برای آدم میذارن که من بدم میاد یکی برام میوه پوست بگیره یا غذا وارد بشقاب شخصیم بکنه خوشم نمیاد مدلم اینه فامیلای من که بهشون لبخند بزنم میخوان بیان با دستاشون شخصا غذا وارد معده م کنن!! باور کن خیلی بهم سخت میگذشت تا اینکه وقت غذا مودبانه میگفتم خودم میکشم اگه شما بکشی دوست ندارم و نمیخوردم بدم میومد بعدها که رژیم گرفتم دیگه چیزی نمیگفتم ولی هرچی که دیگران میگذاشتن رو کنار میزدم و غذای خودمو میخوردم یا یک بشقاب دیگه میگرفتم، اینکه غذا حیف میشه مش ل صاحبخونه ایه که داره لقمه های منو میشماره ،توهم رو دربایستی نکن نخور یه وقت دوست نداری یه وقت به هر دلیلی نمیخوای بخوری ،کم کم براشون جا میافته
      چقدر برای من آزار دهنده س یکی برام ماهی کبابی شکم پر و مخلفات بذاره روی سالاد فصلی که دارم با اشتها میخورم از ماهی بدم میاد، هنوز دلم پیش غذای ساده ایه که داشتم میخوردم ولی زن پسرخاله م یهویی نصف مرغ و کلی فسنجون رو گذاشت در بشقابم، خب من مرغ و فسنجون دوست ندارم از غذای شیرین بدم میاد و هم من گرسنه موندم و هم تمام غذا حیف شد و مشکل خودشه اینها درد دل بود
      خودم کلا وقتایی که رژیم دارم فقط افراد انگشت شماری متوجه میشن
      کیجا جون من که در مورد رژیم با مردها صحبت نمیکنم. فقط با شوهرم اونم چون خودش رژیمه. من پیش هیچ کس نمیگم وزنم زیاده یا سایزم زیاده. من چون معده م خونریزی کرده چاره ای نمونده بود برام جز خوردن نون و همین باعث شد وزنم بره بالا. اما هیچ کس اجازه نداره بهم حرفی بزنه.

وای گفتی منم متنفرم وقتی کسی غذا میریزه تو بشقابم. مثلا مامان آدم اشکالی نداره ها، ولی بقیه خوشم نمیاد هی غذا میریزن توی ظرف آدم. خب مگه من خودم شعورم نمیکشه چقدر بخورم؟ من اگه از چیزی بدم بیاد روم نمیشه بگم نکن ولی مثلا اگه گرسنه باشم یا دلم چیزی بخواد اصلا تعارف نمیکنم. نمیدونم چرا بعضیا فکر میکنن من تعارف میکنم. من که خودم مهمون میاد غذا میکشم میذارم سر میز. دو بار هم تعارف میکنم میگم بخور. دیگه نخورد حتما نخواسته. از اون بدتر اینه که وقتایی که نمیخورم هی میگن حتما دوست نداشتی. ینی میخوام خفه شون کنم ها! ببم جان قرار نیست خودکشی کنم که با غذا. حداقل راه نفسم باز بمونه دیگه.

من به هیچ کس نمیگم رژیمم حتی مامانم. البته شوهرم همون هفته ی اول پیش مامانش اینا لو داد حالا هر وقت میخوایم بریم خونه شون من عزا دارم. چون دیگه فقط در مورد رژیم صحبت میکنن. منم اصلا به روی خودم نمیارم. آخه من غذا خوردنم معمولی بود (نمیگم کم بود ولی زیاد هم نبود) از وقتی عروسشون شدم مجبوری زیاد غذا میخوردم چون روم نمیشد بگم نمیخوام. البته اگر هم میگفتم نمیخوام فایده ای نداشت اینقدر میگفتن بخور تا آخر مجبور میشدم برای این که از دستشون راحت بشم هرچی که میگن بخورم.

کیجا آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      164
      وزن شروع
      74
      وزن هدف
      وزن فعلی
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      63
      کارت اشتباهه اکثر رژیمهای اینجا فقط برای افراد سالم هست از دکتر کمک بگیر معده ت مشکل داره نمیگی و جدی نمیگیری و برای ما شرمندگی میاری؟ حتما برای رژیم برو دکتر شرایطت با ما فرق داره. نمیدونستم ناراحتی داری
      داری به خودت ظلم میکنی،دختر خاله م همینکاررو کرد الان پشیمونی داره. لطفا برو دکتر تغذیه ی خوب و خوشنام

• صفحه 86 از 88
  • نخستنخست
  • ... 36768485868788
  • آخرینآخرین